Školní rok 2020/21, třídní učitelka Mgr. Lenka Volmanová
Prohlédněte si také průběžně doplňované fotoalbum.
Podílejte se na obsahu stránek - spoluvytvářejte školní blog (zobrazit a přispívat lze pouze po přihlášení).

12. 10. 2020

Informace k výuce v dalších dnech

Vzhledem k započetí (buď doplňkové či pravděpodobně následně i povinné) videovýuky v dalších dnech prosím prověřte, zda umíte pracovat se školními službami (resp. zda vaše děti znají postup a přihlašovací údaje). Aktivity a způsob jejich obsluhy budou obdobné, jako v jarních měsících školního roku 2019/2020.
Správce služeb

3. 10. 2020

Písemné opakování

V úterý a ve středu bude písemné opak. ČJ-UČ str. 6-24, MA-UČ str. 5-12+G-čáry

1. 10. 2020

Vánoční fotografování

V úterý 6. 10. proběhne vánoční fotografování.

30. 9. 2020

Přednáška o včelách

V pátek 25. 9. k nám zavítal včelař se včelkami pan Tomeš, který nám zajímavě povídal o včelách. Děti dostaly na památku tričko nebo kšiltovku a malé pastelky.

30. 9. 2020

Výlet Liberec

Ve středu 23. 9. jsme navštívili Botanickou zahradu a Ekopark v Liberci. Botanickou zahradou nás poutavě provedla paní Nouzáková a paní učitelka Pištová nám připravila zajímavé pracovní listy. V Ekoparku jsme poznávali přírodní živly a vyrobili si výrobek ze dřeva.
19. 9. 2020

Školní výlet

Ve středu 23. 9. jedeme autobusem do Liberce na celodenní školní výlet. S sebou batoh, velkou svačinu, dvě roušky, dva sáčky (jeden na čistou a jeden na použitou roušku), sportovní oblečení a kapesné (na Vašem uvážení, cca 100 Kč). Návrat je plánován mezi 15 - 15:30 autobusem ke škole. Prosím sdělte svým třídním učitelům, jak půjde Vaše dítě domů (zdali samo, nebo zda ho někdo vyzvedne a kdo). Vstupné a doprava jsou hrazené z dotace.
15. 9. 2020

Lanový park

V pátek 11. 9. žáci 2. - 5. ročníku navštívili lanový park na koupališti ve Sloupu v Čechách. Potrénovali jsme naši obratnost a rovnováhu, někteří překonali strach z výšek, spolupracovali jsme, podporovali se a radili si, jak překonat náročné překážky. Žáci 5. ročníku se skvěle zhostili své úlohy mentorů, když parkem prováděli žáky 2. ročníku, kteří byli v lanovém parku poprvé. Obdiv patří každému, kdo to alespoň zkusil.
14. 9. 2020

Knižní katalogy

Objednávky knih odevzdávejte do 18.9. (tříd. učiteli nebo p.uč. Volmanové).
14. 9. 2020

Přednáška o první pomoci

Ve čtvrtek 10. 9. se žáci zúčastnili přednášky o poskytnutí první pomoci, každý z žáků měl možnost si mimo jiné vyzkoušet masáž srdce.
6. 9. 2020

Lanový park

V pátek 11. 9. jdeme do lanového parku u koupaliště ve Sloupu v Č. Vyplňte prosím závazné přihlášky elektronicky. Cena je 2800 za celou školu, čím více dětí se přihlásí, tím bude cena na jednoho žáka nižší. V předběžném průzkumu zájmu to vychází zhruba na 120 Kč na jednoho žáka. Žáci si podle vlastních schopností a podle času (cca 1 hod. na jednu třídu) budou moci projít oba okruhy. Přihlášku naleznete po přihlášení rodičovským přístupem v části Pro rodiče.
6. 9. 2020

Doplňující informace

Pořiďte, prosím, dětem látk.tašku k zavěšení na lavici, psací bílou tabulku s fixem a hadříkem, tužky č.1-3, pravítko s ryskou(pravoúhlé) a kružítko. Děkuji.
4. 9. 2020

Přihlášení na akci Lanový park

Přihlášku naleznete po přihlášení rodičovským přístupem v části Pro rodiče.
2. 9. 2020

Třídní schůzky

Ve středu 2. 9. proběhly netradiční třídní schůzky. Zahájení se konalo v parku před školou. Byli nám představeni prvňáčkové, nová posila pedagogického sboru a také studenti ze zahraničí, kteří nás budou navštěvovat a komunikovat s námi v anglickém jazyce. V parku jsme si poté opekli buřty, zastříleli z luku a zkusili si slackline.

Středa 2.9.

Co s sebou do školy - tašku, penál, přezuvky, úkolníček (pokud ho již máte zakoupený), oblečení do přírody
28. 8. 2020

Zahajovací třídní schůzky ZŠ

Milí rodiče, milé děti,
zveme vás na třídní schůzku, která se uskuteční 2. 9. od 16:00 do 17:30 v trochu jiném duchu. Třídní schůzka bude zahájena před školou v parku. Poté se bude konat v jednotlivých třídách s třídními učiteli. Na závěr třídních schůzek se opět přesuneme do parku, kde bude zajištěno drobné občerstvení (možnost opečení buřtů).