Školní rok 2020/21, třídní učitelka Mgr. Eva Saková
Prohlédněte si také průběžně doplňované fotoalbum.

12. 10. 2020

Informace k výuce v dalších dnech

Vzhledem k započetí (buď doplňkové či pravděpodobně následně i povinné) videovýuky v dalších dnech prosím prověřte, zda umíte pracovat se školními službami (resp. zda vaše děti znají postup a přihlašovací údaje). Aktivity a způsob jejich obsluhy budou obdobné, jako v jarních měsících školního roku 2019/2020.
Správce služeb

1. 10. 2020

Vánoční fotografování

V úterý 6. 10. proběhne vánoční fotografování.

30. 9. 2020

Přednáška o včelách

V pátek 25. 9. k nám zavítal včelař se včelkami pan Tomeš, který nám zajímavě povídal o včelách. Děti dostaly na památku tričko nebo kšiltovku a malé pastelky.

30. 9. 2020

Výlet Liberec

Ve středu 23. 9. jsme navštívili Botanickou zahradu a Ekopark v Liberci. Botanickou zahradou nás poutavě provedla paní Nouzáková a paní učitelka Pištová nám připravila zajímavé pracovní listy. V Ekoparku jsme poznávali přírodní živly a vyrobili si výrobek ze dřeva.
19. 9. 2020

Školní výlet

Ve středu 23. 9. jedeme autobusem do Liberce na celodenní školní výlet. S sebou batoh, velkou svačinu, dvě roušky, dva sáčky (jeden na čistou a jeden na použitou roušku), sportovní oblečení a kapesné (na Vašem uvážení, cca 100 Kč). Návrat je plánován mezi 15 - 15:30 autobusem ke škole. Prosím sdělte svým třídním učitelům, jak půjde Vaše dítě domů (zdali samo, nebo zda ho někdo vyzvedne a kdo). Vstupné a doprava jsou hrazené z dotace.
15. 9. 2020

Lanový park

V pátek 11. 9. žáci 2. - 5. ročníku navštívili lanový park na koupališti ve Sloupu v Čechách. Potrénovali jsme naši obratnost a rovnováhu, někteří překonali strach z výšek, spolupracovali jsme, podporovali se a radili si, jak překonat náročné překážky. Žáci 5. ročníku se skvěle zhostili své úlohy mentorů, když parkem prováděli žáky 2. ročníku, kteří byli v lanovém parku poprvé. Obdiv patří každému, kdo to alespoň zkusil.
14. 9. 2020

Čtěte s dětmi

Milí rodiče, je důležité, aby jste s dětmi každý den alespoň 5 - 10 minut četli. Je jedno jaký text, z encyklopedie, časopisu, cokoliv dítě zajímá, a jednu větu z textu poté přepíše psacím písmem do cvičného sešitu (pokud není zrovna psaní za DÚ). Je to chvilka času, ale přinese znatelné výsledky. Děkuji za Vaše pochopení a spolupráci.
Eva Saková
14. 9. 2020

Knižní katalogy

Objednávky knih odevzdávejte do 18.9. (tříd. učiteli nebo p.uč. Volmanové).
Lenka Volmanová
6. 9. 2020

Lanový park

V pátek 11. 9. jdeme do lanového parku u koupaliště ve Sloupu v Č. Vyplňte prosím závazné přihlášky elektronicky. Cena je 2800 za celou školu, čím více dětí se přihlásí, tím bude cena na jednoho žáka nižší. V předběžném průzkumu zájmu to vychází zhruba na 120 Kč na jednoho žáka. Žáci si podle vlastních schopností a podle času (cca 1 hod. na jednu třídu) budou moci projít oba okruhy. Přihlášku naleznete po přihlášení rodičovským přístupem v části Pro rodiče.
4. 9. 2020

Přihlášení na akci Lanový park

Přihlášku naleznete po přihlášení rodičovským přístupem v části Pro rodiče.
2. 9. 2020

Třídní schůzky

Ve středu 2. 9. proběhly netradiční třídní schůzky. Zahájení se konalo v parku před školou. Byli nám představeni prvňáčkové, nová posila pedagogického sboru a také studenti ze zahraničí, kteří nás budou navštěvovat a komunikovat s námi v anglickém jazyce. V parku jsme si poté opekli buřty, zastříleli z luku a zkusili si slackline.
28. 8. 2020

Zahajovací třídní schůzky ZŠ

Milí rodiče, milé děti,
zveme vás na třídní schůzku, která se uskuteční 2. 9. od 16:00 do 17:30 v trochu jiném duchu. Třídní schůzka bude zahájena před školou v parku. Poté se bude konat v jednotlivých třídách s třídními učiteli. Na závěr třídních schůzek se opět přesuneme do parku, kde bude zajištěno drobné občerstvení (možnost opečení buřtů).