Školní rok 2020/21, třídní učitelka Mgr. Michaela Suchardová
Prohlédněte si také průběžně doplňované fotoalbum.

12. 10. 2020

Informace k výuce v dalších dnech

Vzhledem k započetí (buď doplňkové či pravděpodobně následně i povinné) videovýuky v dalších dnech prosím prověřte, zda umíte pracovat se školními službami (resp. zda vaše děti znají postup a přihlašovací údaje). Aktivity a způsob jejich obsluhy budou obdobné, jako v jarních měsících školního roku 2019/2020.
Správce služeb

1. 10. 2020

Vánoční fotografování

V úterý 6. 10. proběhne vánoční fotografování.

30. 9. 2020

Přednáška o včelách

V pátek 25. 9. k nám zavítal včelař se včelkami pan Tomeš, který nám zajímavě povídal o včelách. Děti dostaly na památku tričko nebo kšiltovku a malé pastelky.

30. 9. 2020

Výlet Liberec

Ve středu 23. 9. jsme navštívili Botanickou zahradu a Ekopark v Liberci. Botanickou zahradou nás poutavě provedla paní Nouzáková a paní učitelka Pištová nám připravila zajímavé pracovní listy. V Ekoparku jsme poznávali přírodní živly a vyrobili si výrobek ze dřeva.
19. 9. 2020

Školní výlet

Ve středu 23. 9. jedeme autobusem do Liberce na celodenní školní výlet. S sebou batoh, velkou svačinu, dvě roušky, dva sáčky (jeden na čistou a jeden na použitou roušku), sportovní oblečení a kapesné (na Vašem uvážení, cca 100 Kč). Návrat je plánován mezi 15 - 15:30 autobusem ke škole. Prosím sdělte svým třídním učitelům, jak půjde Vaše dítě domů (zdali samo, nebo zda ho někdo vyzvedne a kdo). Vstupné a doprava jsou hrazené z dotace.
14. 9. 2020

Knižní katalogy

Objednávky knih odevzdávejte do 18.9. (tříd. učiteli nebo p.uč. Volmanové).
Lenka Volmanová
2. 9. 2020

Třídní schůzky

Ve středu 2. 9. proběhly netradiční třídní schůzky. Zahájení se konalo v parku před školou. Byli nám představeni prvňáčkové, nová posila pedagogického sboru a také studenti ze zahraničí, kteří nás budou navštěvovat a komunikovat s námi v anglickém jazyce. V parku jsme si poté opekli buřty, zastříleli z luku a zkusili si slackline.
28. 8. 2020

Zahajovací třídní schůzky ZŠ

Milí rodiče, milé děti,
zveme vás na třídní schůzku, která se uskuteční 2. 9. od 16:00 do 17:30 v trochu jiném duchu. Třídní schůzka bude zahájena před školou v parku. Poté se bude konat v jednotlivých třídách s třídními učiteli. Na závěr třídních schůzek se opět přesuneme do parku, kde bude zajištěno drobné občerstvení (možnost opečení buřtů).