Kroužek Kytara

Hra na kytaru dětem přibližuje lidovou i populární hudbu prostřednictvím vlastní interpretace písně doprovodem na hudební nástroj. Rozvíjí hudební cítění, hudební paměť, základy hudební nauky, rytmizaci. Největší odměnou za celoroční snažení v hudebním kroužku je potlesk za jejich výkon při různých vystoupeních. Kromě účasti těch nejnadanějších na krajské soutěži organizujeme pro všechny nadšené hudebníky vánoční koncert v místním kostele a hudebně dramatickou přehlídku malotřídních škol Sloupský tyjátr v nádherném prostředí Lesního divadla. Kroužek vede paní učitelka Suchardová.