Kroužek Jóga pro děti

Prostřednictvím pohybových her, hravého cvičení a příběhů se děti budou postupně učit zdravým pohybovým návykům (jak správně sedět, stát, jak zapojit svaly celého těla). Naučí se více vnímat své tělo i pohyb, lépe se soustředit a dobře dýchat. Hlavním cílem jógy je umět se uvolnit a relaxovat nejen během cvičení, a tím lépe zvládat nároky okolí a stres. Při skupinovém cvičení s dětmi jde ale hlavně o zábavu, radost z pohybu a spolupráci ve skupině. Další informace u paní Zdeňky Průchové.